M E N U
  • Dziewczyna
  • IMG_1852
  • IMG_9791_3000x2000
  • laurie-068_retouched
  • P1070815

O nas

O nas

Serdecznie witamy w przychodniach Stomatologicznych KOMPLET. Mamy nadzieję, że informacje zawarte na tej stronie pomogą Państwu zorientować się w oferowanych przez nas usługach i zachęcą do korzystania z nich.
Na pytania dotyczące stanu zdrowia jamy ustnej nasi lekarze odpowiedzą podczas konsultacji (dla stałych pacjentów są one bezpłatne). Zaproponują też stosowne rozwiązanie Państwa problemów, satysfakcjonujące pod względem funkcjonalnym, estetycznym i finansowym.
Stale się rozwijamy , już po raz kolejny uzyskaliśmy recertyfikację według normy PN-EN ISO 9001 : 2009, w roku 2012 uzyskaliśmy też certyfikat Przyjazna Przychodnia za standardy obsługi Pacjenta.
Filozofią naszej przychodni jest otwartość wobec Pacjenta, przejrzystość stosowanej terapii, zapewnienie Państwu maksimum komfortu i poczucia bezpieczeństwa. Zapraszamy do dwóch nowoczesnych przychodni w Warszawie przy ul. Zwycięzców 28 i Garwolińskiej 16.

Implantologia

Zdarza się często, że odbudowy brakujących zębów dokonać można tylko poprzez wszczepienie sztucznych, tytanowych korzeni – implantów.
Pierwsze implanty wszczepione zostały w latach 60-tych XX w., a pacjenci u których dokonano implantacji nadal się nimi posługują. Wieloletnie obserwacje pokazują, że u osób zdrowych, niepalących wszczepienie implantów w 98% kończy się długoterminowym sukcesem.
Od 1995 roku specjalizujemy się w tej nowej, ale rutynowo już stosowanej metodzie terapeutycznej. Stosujemy implanty wielu różnych firm, niektóre z nich, objęte są dziesięcioletnią gwarancją, co zapewnia naszym pacjentom dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.


PREZENTACJA O IMPLANTACHimplanty_movie2


nr01Ponieważ możliwość wszczepienia implantów związana jest ściśle z ilością i jakością zachowanej w jamie ustnej kości, która zanika szybko po utracie zębów, niezbędne stało się opracowanie metod pozwalających na jej odbudowę.Ta sterowana regeneracja ubytków tkanek twardych (kość) i miękkich (błona śluzowa jamy ustnej) pozwala poprzez zastosowanie biomateriałów i przeszczepów tkanek własnych na uzyskanie świetnych efektów estetyczno-funkcjonalnych.
W celu oceny stanu kości i jej predyspozycji do wszczepienia implantów należy wykonać ZDJĘCIE PANTOMOGRAFICZNE i zgłosić się na konsultację do lekarza implantologa. W jej wyniku może okazać się konieczne wykonanie tomografii komputerowej szczęk, jako dodatkowego badania diagnostycznego lub innych badań ogólnych zleconych przez implantologa.

Pragniemy także zaprezentować Państwu jedno z najnowszych osiągnięć z zakresu implantologii. Jest to opracowana i wprowadzona do autoryzowanych gabinetów przez firmę Nobel Biocare metoda bardzo precyzyjnego planowania leczenia implantologicznego – NobelGuide.
Pozwala ona na natychmiastowe obciążenie wszczepionych implantów ostateczną, wykonaną już przed zabiegiem wszczepienia pracą protetyczną. Zabieg przeprowadza się z minimalnym urazem dla tkanek, a okres gojenia jest bez porównania krótszy niż w metodach tradycyjnych.
Planowanie zabiegu przeprowadzamy w oparciu o tomografię komputerową szczęk i wykonanego specjalnie w tym celu szablonu radiologicznego.
Zdjęcia tomograficzne są następnie analizowane przez lekarza w programie komputerowym. W przestrzennym obrazie kości są rozmieszczane fantomy implantów, dobrane precyzyjnie do jej kształtu i rozmiarów. Na tej bazie generowany jest szablon chirurgiczny pozwalający w trakcie zabiegu na przeniesienie zaplanowanych rozwiązań do jamy ustnej pacjenta.

Jak wygląda ta procedura od strony pacjenta?
nr02Po wyleczeniu ewentualnej próchnicy i chorób przyzębia ( sanacja jamy ustnej), wykonujemy szablony radiologiczne (lub wykorzystujemy w tym celu stare protezy ruchome pacjenta) i badanie w tomografie komputerowym. Następnie lekarz analizuje otrzymane wyniki , wykonuje projekt uzupełnień, zamawia niezbędne komponenty do zabiegu i pracę protetyczną w laboratorium dentystycznym. Na tym etapie nie ma już żadnych wycisków, przymiarek, korekt itp. Z pacjentem umawiamy się na zabieg , po którym wychodzi z kompletną ostateczną lub tymczasową nr02b( w zależności od ustaleń ) pracą protetyczną. Lekki ból i obrzęk tkanek ustępuje w ciągu kilku dni. Nie ma potrzeby zdejmowania szwów, bo nie nacinamy dziąseł, usuwamy tylko niewielki ich fragment bezpośrednio nad implantem.
Całość tej procedury pozwala na przeprowadzenie każdej odbudowy na implantach. Jak przy innych zabiegach implantologicznych, warunkiem jest odpowiedni stan kości szczęk i ogólny dobry stan zdrowia pacjenta.

Ortodoncja

nr03Leczenie wad zgryzu u dzieci i osób dorosłych za pomocą aparatów ruchomych i stałych, w tym także aparatów kosmetycznych.
O tym jaki aparat należy dobrać do danej wady zgryzu, zadecyduje lekarz ortodonta podczas wizyty wstępnej.
Chcąc przyspieszyć proces diagnostyczny, można przyjść na pierwszą wizytę od razu ze zdjęciem PANTOMOGRAFICZNYM szczęk, które zazwyczaj wystarcza do oceny tkanek twardych jamy ustnej.W niektórych przypadkach lekarz poprosi jednak o dostarczenie ZDJĘCIA CEFALOMETRYCZNEGO czaszki pozwalającego na dokonanie dokładnych pomiarów i analizy warunków zgryzowych pacjenta.
Korekty zwarcia dokonać można w każdym wieku. U osób dorosłych (z zakończonym rozwojem kostnym) proces ten trwa zazwyczaj dłużej niż u dzieci, lecz nie przekracza zwykle 24ech miesięcy, pozwalając osiągać satysfakcjonujące efekty kosmetyczne i funkcjonalne.

Periodontologia

nr04Leczenie chorób związanych z przyzębiem, zwanych potocznie paradontozą, a także chorób błon śluzowych jamy ustnej.
Postęp paradontozy zależy od składu flory bakteryjnej w jamie ustnej i dokładności zabiegów higienicznych wykonywanych przez pacjenta.
Bardzo istotnym czynnikiem patogennym jest palenie tytoniu. Najważniejszym działaniem zabezpieczającym przed postępem paradontozy jest profilaktyka.
nr05
Składają się na nią dzialania higieniczne w jamie ustnej wykonywane przez pacjenta w domu, oraz okresowe profesjonalne usuwanie złogów nazębnych ( kamienia i osadu) w gabinecie dentystycznym. Skaling może być wykonany przez lekarza dentystę lub wyszkoloną higienistkę. Jeżeli dojdzie jednak do zniszczenia tkanek otaczajacych ząb, to rolą peridontologa jest uchwycenie procesu zapalnego na jak najwcześniejszym etapie, jak najskuteczniejsze ograniczenie działania czynników szkodliwych i stopniowa odbudowa utraconych tkanek.
Oferujemy Państwu pełen zakres zabiegów peridontolgicznych:
od usuwania kamienia nad i poddziąsłowego, piaskowania i lakierowania zębów, przez ich szynowanie (w celu uzyskania wzajemnej stabilizacji) do zabiegów chirurgicznych mających na celu oczyszczenie i regenerację ubytków kostnych za pomocą preparatów Emdogain, Fisiograft, BIO-oss, Easygraft, kości własnej oraz rozmaitych systemów biomembran.

Zachowawcza

nr06Bezpłatna diagnostyka ,przeglądy i konsultacje dla stałych pacjentów.
Leczenie w pełni bezbolesne przy użyciu najnowszych materiałów i technologii.
Precyzyjna i szybka endodoncja (leczenie kanałowe zębów) ,pozwalająca uniknąć powikłań w obrębie tkanek około korzeniowych.
Wykorzystanie mikroskopu i cyfrowych zdjęć rentgenowskich zapewnia doskonały efekt , także podczas rewizji leczenia , które kiedyś się nie udało. Nasi endodonci wykonają to co inni uznali za niemożliwe! Stosujemy szerokie spektrum materiałów , tak aby zindywidualizować terapię i dostosować ją do potrzeb pacjenta.
Polecamy leczenie w osłonie GAZU ROZWESELAJĄCEGO(podtlenek azotu )w przychodni przy ul. Garwolińskiej16.

Estetyka

nr07Korekta koloru (wybielanie) i kształtu jednego lub wielu zębów.
Optymalny efekt osiągany jest za pomocą licówek kompozytowych lub porcelanowych, pokrywających wargowe i policzkowe powierzchnie zębów.
Właściwy dobór koloru światłoutwardzalnych kompozytów, pozwalający na takie skomponowanie wypełnień, że są one praktycznie nie do odróżnienia od zdrowej tkanki szkliwa.
Stosujemy też różne metody korekty koloru zębów (wybielanie). Wybielamy pojedyncze zęby martwe lub całe łuki zębowe. Stosujemy wybielanie światłem przy użyciu lampy Beyond.

Protetyka

nr08Korony i mosty porcelanowe całkowicie ceramiczne (cyrkon) oraz napalane na różnych rodzajach metali, objęte trzyletnią gwarancją.
Protezy ruchome (wyjmowane), szkieletowe z klamrami lub bez,nr09 których podbudowa może być wykonana z metalu lub ACETALU ( elastyczne tworzywo w kolorze zębów), akrylowe lub nylonowe wykonane przy współpracy z najlepszymi w Warszawie laboratoriami techniki dentystycznej.
Podejmujemy się leczenia przypadków trudnych, gwarantując precyzję wykonania i trwałość oddawanych prac.

Chirurgia

nr10Wszystkie zabiegi chrurgiczne w obrębie jamy ustnej wykonujemy z troską o bezpieczeństwo i komfort pacjenta.
Z dbałości o bezpieczeństwo epidemiologiczne wprowadziliśmy i stosujemy najwyższe normy dezynfekcji i sterylizacji narzędzi potwierdzone uzyskaniem certyfikatu ISO. Nasi chirurdzy przeprowadzają zabiegi bezboleśnie z jak najmniejszym urazem tkanek. Istnieje możliwość zastosowanie znieczulenia ogólnego ( sedacji) , eliminującego stres związany z przeprowadzanym zabiegiem.
Znieczulenie takie proponujemy w formie dożylnej ( z udziałem anestezjologa) lub wziewnej – w osłonie PODTLENKU AZOTU ( gazu rozweselającego).
Doświadczenie i stałe doskonalenie umiejetności naszych lekarzy jest najlepszą gwarancją uzyskania optymalnych rezultatów zabiegu.

Leczenie dzieci

nr11Szczególne znaczenie mają dla nas nasi najmłodsi pacjenci, na których czekają lekarze pedodonci o specjalnych predyspozycjach. Pierwsze wizyty w gabinecie stomatologicznym są niezmiernie ważne. Od nich zależy, czy w przyszłości odwiedziny u dentysty będą się dla dziecka wiązać ze stresem. Oswojenie się z gabinetem, poznanie celu i przebiegu wykonywanych w nim czynności skutkują najczęściej całkowitym wyłączeniem niepokoju związanego z zabiegami. System nagród pozwala dziecku myśleć o następnym spotkaniu z dentystą jak o czymś przyjemnym. Nasi lekarze nastawieni są nie tylko na leczenie, ale też na przeprowadzanie zabiegów profilaktycznych (lakierowanie, lakowanie) w miłej, dającej poczucie bezpieczeństwa atmosferze.
Dzieciom szczególnie wrażliwym lub takim, które zdążyły nabawić się urazu stomatologicznego proponujemy leczenie w osłonie gazu rozweselającego (podtlenek azotu) mającego działanie relaksujące i uspokajające. Nie ma on działań ubocznych, nie powoduje uzależnień.Szczególnie zapraszamy tych pacjentów, którzy zdążyli nabawić się lęku przed gabinetem dentystycznym. Zazwyczaj już po kilku spotkaniach lęk znika, co pozwala prowadzić dalsze leczenie bez generującej dodatkowe koszty osłony.

Rentgen

nr12Wykonujemy na miejscu zdjęcia zębowe i zgryzowoskrzydłowe. Obie nasze placówki wyposażone są w radiowizjografię pozwalającą na precyzyjną ocenę cyfrowego obrazu w dużym powiększeniu.

TOMOGRAFIA CYFROWA ZĘBÓW 3D

Oferujemy naszym pacjentom rewolucyjne rozwiązanie w diagnostyce stomatologicznej. System obrazowania Kodak 9000 3D umożliwia analizę anatomicznych trójwymiarowych zdjęć bezpośrednio w gabinecie (tomografia), pozwala też na wykonanie szybkiego i pełnego przeglądu stanu uzębienia o najwyższej, powtarzalnej jakości (pantomogram cyfrowy).
Jednym z wielu zalet systemu jest możliwość fragmentarycznego obrazowania zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu można dostrzec najdrobniejsze szczegóły, co czyni go idealnym w większości zastosowań w stomatologii, nawet tak wymagających jak endodoncja czy periodontologia. Dzięki obrazowaniu 3D mamy możliwość jeszcze lepszego pokazania pacjentowi czego dotyczy terapia oraz gdzie jest zlokalizowana ewentualna zmiana i jak ona wygląda, jeszcze przed przystąpieniem do działań leczniczych. Często pomaga to w zrozumieniu dotyczącego pacjenta problemu i uzyskaniu lepszego porozumienia z lekarzem.

SKUTECZNA OCHRONA

Nasze urządzenie jest tak skonstruowane, żeby jak to tylko możliwe ograniczało dawkę promieniowania absorbowanego przez pacjenta podczas badania. Średnia dostarczana dawka w przypadku pojedynczego badania 3D wykonanego przy użyciu systemu Kodak 9000 3D to jeden do trzech dni promieniowania tła – czyli ekspozycji, którą każdy z nas otrzymuje ze źródeł naturalnych. Stanowi to dziesięć do trzydziestu razy mniejszą dawkę niż w przypadku konkurencyjnych systemów.

Dzięki połączeniu online między naszymi przychodniami zdjęcia i tomografia z bazy danych pacjenta są dostępne w obu naszych placówkach – w przychodni przy Zwycięzców 28 od razu, a w przychodni przy ul. Garwolińskiej 16 następnego dnia po badaniu.

Laser

nr13Laser biostymulacyjny, przyspieszający gojenie, stosowany po zabiegach chirurgicznych oraz przy leczeniu zmian zapalnych w obrębie tkanek jamy ustnej. Pobudza wnikanie naczyń włosowatych w obręb rany, stymuluje wzrost komórek nabłonka zamykającego jej powierzchnię, ogranicza ból. Jego stosowanie jest całkowicie bezbolesne i nieinwazyjne. Zazwyczaj po zabiegu wystarczy kilkukrotne naświetlanie , aby skrócić czas dochodzenia do pełnej sprawności. Zabiegi wykonywane są przez specjalnie przeszkolone asystentki.

Aktualności

Zapraszamy w marcu


W Komplet wiemy jak ważna jest profilaktyka. Usuwanie kamienia nazębnego, piaskowanie, fluoryzacja to zabiegi, które pozwalają zachować piękny i zdrowy uśmiech w każdym wieku, dlatego warto wykonywać je regularnie. Marzec to świetna okazja, żeby skorzystać w Komplecie z pakietu higienizacji  przeprowadzane przez doświadczone higienistki.

Cennik

KONSULTACJE
Konsultacja dorośli40zł
Konsultacja dzieci40 zł
Wizyta adaptacyjna40 zł
Przegląd (dla Stałego Pacjenta*)bezpłatny
* Stały Pacjent to taki który wykonał sanację jamy ustnej w naszym gabinecie (tzn. wyleczył wszystkie zęby) i regularnie zgłasza się na wizyty kontrolne co 6 miesięcy.

ZNIECZULENIA
Nasiękowe20 zł
Przewodowe30 zł
Podtlenek azotu – dzieci 0,5 h (ul. Garwolińska 16)100 zł
Podtlenek azotu – dorośli 0,5 h(ul. Garwolińska 16)120 zł
Maska do podtlenku (do wypróbowania)40 zł
Znieczulenie ogólne – sedacja – 1h400 zł
Dopłata do leczenia w narkozieCena x 1,5

WYPEŁNIENIA
Opatrunek Cavit / fleczer40 zł
Opatrunek leczniczy (tlenek cynku)80 zł
Pokrycie bezpośrednie miazgi (Calcipulpe + Life)40 zł
Wypełnienie kompozytowe I klasa100 – 200 zł
Wypełnienie kompozytowe II i IV klasa150 – 250 zł
Wypełnienie kompozytowe III klasa150 – 200 zł
Wypełnienie kompozytowe V klasa 100 – 150 zł
Wypełnienie MOD200 – 250 zł
Wypełnienie punktowe100 zł
Wypełnienie glassionomerowe100 zł
Odbudowa zęba przedtrzonowiec270 zł
Odbudowa zęba trzonowiec300 zł
Licówka kompozytowa300 zł
Ozdoby nazębne300 zł

PROFILAKTYKA
Czyszczenie małe – skaling (do 10 zębów)100 – 200 zł
Piaskowanie małe (do 10 zębów)80 – 100 zł
Czyszczenie duże – skaling (powyżej 10 zębów)150 – 250 zł
Piaskowanie duże (powyżej 10 zębów)100 – 150 zł
Pakiet czyszczenia: skaling, piaskowanie, fluoryzacja250 – 300 zł
Lakier fluorowy60 zł
Fluoryzacja pianką 70 zł
Fluoryzacja – zęby stałe (oba łuki)80 zł
Nadwrażliwość zęba (seal protector – 1 wizyta)50 zł
Uszczelnianie bruzd (lakowanie)(1 ząb)100 zł
Poszerzone lakowanie bruzd150 zł
Lapisowanie – 1 wizyta40 zł
Lapisowanie – 2 i 3 wizyta25 zł
Laseroterapia (laser biostymulacyjny)30 zł

WYBIELANIE ZĘBÓW
Wybielanie zęba martwego100 zł
Wybielanie zęba martwego – każda dodatkowa wizyta30 zł
Wybielanie zębów szczęka i żuchwa (z nakładkami)800 zł
Dodatkowa strzykawka (wybielanie nakładkowe) 1 szt.100 zł
Wybielanie zębów (szczęka i żuchwa) lampą BEYOND900 zł
Dodatkowa wizyta przy wybielaniu zębów lampą BEYOND (do 30 dni)300 zł

DIAGNOSTYKA RTG
Zdjęcie RTG (w trakcie leczenia)20 zł
Zdjęcie RTG30 zł
Zdjęcie pantomograficzne dla Pacjentów przychodni Komplet (ul. Zwycięzców)70 zł
Zdjęcie pantomograficzne – na zewnątrz (ul. Zwycięzców)90 zł

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

Ekstrakcja zęba mlecznego 90 – 140 zł
Ekstrakcja zęba 1-korzeniowego lub rozchwianego100 zł
Ekstrakcja zęba wielokorzeniowego100 – 200 zł
Ekstrakcja ósemki w znieczuleniu180 – 300 zł
Ekstrakcja chirurgiczna (dłutowanie)250 – 350 zł
Ekstrakcja zęba zatrzymanego400 – 500 zł
Resekcja wierzchołka korzenia zęba 1-korzeniowego400 zł
Resekcja wierzchołka korzenia zęba wielokorzeniowego500 zł
Plastyka połączenia ustno-zatokowego300 zł
Plastyka połączenia w trakcie ekstrakcji200 zł
Wycięcie kieszonki dziąsłowej lub zmiany na dziąśle100 zł
Przeszczep tkanek miękkich500 – 1 500 zł
Podcięcie wędzidełka250 zł
Hemisekcja lub radektomia250 zł
Nacięcie ropnia140 zł
Płukanie jamy ropnia / wymiana sączków50 zł
Opatrunek chirurgiczny (Nipas, Alvogyl, Biokol, Spongostan)50 – 80 zł
Założenie szwów60 – 90 zł
Zdjęcie szwów po ekstrakcji w innym gabinecie50 zł
Odsłonięcie zęba ze wskazań ortodontycznych i przyklejenie zamka400 – 500 zł

PERIODONTOLOGIA
Konsultacja periodontologiczna70 zł
Kiretaż, korekta kieszonki (za 1 ząb)100 zł
Kiretaż zamknięty w obrębie 6 zębów (poddziąsłowe usuwanie kamienia nazębnego)300 zł
Operacja periodontologiczna FLAP (za 1 ząb)200 zł
Operacja periodontologiczna FLAP (za 6 zębów)1 000 zł
biomateriały użyte do zabiegu dolicza się osobno
Zastosowanie preparatu Emdogain (1-3 zęby)1 500 zł
Zastosowanie preparatu Emdogain (6 zębów)2 000 zł
Zastosowanie wyłącznie preparatu Prefgel100 zł
Preparat kościozastępczy (dodatkowo)500 – 1 300 zł
Płukanie kieszonki + lek50 zł
Szynowanie zębów taśmą z włókna szklanego (1 ząb)200 zł

LECZENIE ENDODONTYCZNE – STANDARDOWE
Dewitalizacja miazgi zęba70 zł
Trepanacja komory zęba50 zł
Ekstrypacja miazgi w znieczuleniu80 zł
Amputacja mortalna w zębie mlecznym50 zł
Leczenie endodontyczne zęba mlecznego 120 zł
Opracowanie 1 kanału100 zł
Opracowanie 2 kanałów160 zł
Opracowanie 3 kanałów240 zł
Opracowanie dodatkowego kanału60 zł
Opatrunek leczniczy dokanałowy (Biopulp)40 zł
Wypełnienie 1 kanału (kondensacja boczna gutaperki)150 zł
Wypełnienie 2 kanałów (kondensacja boczna gutaperki)200 zł
Wypełnienie 3 kanałów (kondesacja boczna gutaperki)250 zł
Wypełnienie dodatkowego kanału100 zł
Wypełnienie 1 kanału (ciepła gutapherka)200 zł
Wypełnienie 2 kanałów (ciepła gutapherka)300 zł
Wypełnienie 3 kanałów (ciepła gutapherka)400 zł
Wypełnienie 1 kanału pastą100 zł
Wypełnienie 2 kanałów pastą150 zł
Wypełnienie 3 kanałów pastą180 zł
Wyjęcie starego wypełnienia kanału100 zł

LECZENIE ENDODONTYCZNE – SPECJALISTYCZNE
(rewizja leczenia endodontycznego, kanały niedrożne, kanały zakrzywione, perforacje, leczenie zębów o niezakończonym rozwoju korzeni, usuwanie złamanych instrumentów endodontycznych)
Wizyta kanałowa pod mikroskopem (opracowanie kanału)150-300 zł
Wypełnienie kanału (po re-endo, usunięcie instrumentu, kanały zakrzywione, obtura, system b)150 zł
MTA ProRoot (np. zamknięcie perforacji i kanałów o nie zakończonym rozwoju korzenia)150-250 zł
Chirurgiczne zamknięcie perforacji400 zł
Usunięcie złamanego instrument endodontycznego200-400 zł
Usuniecie wkładu koronowo-korzeniowego, ćwieka dokanałowego (za kanał)100-150 zł

PROTETYKA – PROTEZY STAŁE
Inlay 1,2-powierzchniowy porcelanowy1 200 zł
Inlay 3-powierzchniowy porcelanowy1 300 zł
Wkład z włókna szklanego (1szt)200- 300 zł
Wkład koronowo-korzeniowy pojedynczy ze stali280 zł
Wkład koronowo-korzeniowy pojedynczy ze złota(cena zależy od wagi wkładu)400 zł + cena złota
Wkład koronowo-korzeniowy dzielony ze stali350 zł
Wkład koronowo-korzeniowy dzielony ze złota (cena zależy od wagi wkładu)900 zł + cena złota
Wkład korzeniowy z zatrzaskiem kulowym500 zł
Usunięcie zacementowanego wkładu200 – 300 zł
Korona tymczasowa z materiału Protemp (ząb ćwiekowy tymczasowy)50 zł
Korona akrylowa tymczasowa wykonana w laboratorium150 zł
Korona kompozytowa250 zł
Korona metalowa500 zł
Korona porcelanowa na stali 700 – 900 zł
Korona porcelanowa na złocie (cena zależy od wagi złota)1 000 – 2 000 zł
Korona pełnoceramiczna Procera1 600 zł
Korona pełnoceramiczna Zirconia1 600 zł
Korona teleskopowa (stal-stal, stal-galwan, Au-galwan, galwan-galwan)1 000 – 2 000 zł
Frezowanie korony (dopłata)320 zł
Licówka kompozytowa300 zł
Licówka porcelanowa1 400 zł
Licówka Procera1 400 zł
Zacementowanie korony (z innego gabinetu)80 zł
Zdjęcie mostu lub korony (z innego gabinetu)100 zł
Wax up (za jeden ząb)100 zł

PROTETYKA – PROTEZY RUCHOME

Punkt w protezie80 zł
Proteza częściowa (1 punkt, nie więcej niż całkowita)80 zł
Całkowita proteza tymczasowa tzw. natychmiastowa (górna lub dolna)700 zł
Proteza całkowita (górna lub dolna)900 zł
Proteza szkieletowa (do 5 zębów)1 050 zł
Proteza szkieletowa (powyżej 5 zębów)1 200 zł
Proteza szkieletowa z acetalu1 600 zł
Proteza na zaczepach precyzyjnych2 000 – 4 000 zł
Podścielenie protezy w gabinecie200 zł
Podścielenie protezy w laboratorium300 zł
Reperacja protezy (1 punkt)85 zł
Dopłata za elementy wzmacniające (siatka, łuk lany)300 zł
Korekta protezy wykonanej w innym gabinecie80 zł
Szynoproteza1 300 zł
Szyna relaksacyjna miękka350 zł
Szyna relaksacyjna twarda500 zł
Szyna do wybielania zębów (1 szt.)250 zł
Dostawienie zęba lub klamry85 zł
Naprawa płyty protezy85 zł
Proteza szkieletowa nakładkowa1 200 zł
Zatrzask kulkowy850 zł
Zasuwa850 zł
Zatrzask ceka950 zł
ORTODONCJA
Konsultacja ortodontyczna70 zł
Modele orientacyjne50 zł
Set up ortodontycznypo ustaleniu z technikiem
Pełna diagnostyka (modele, cefalometria, pantomogram) RTG tele i pantomogram + 200 zł
Założenie separacjibezpłatnie
Założenie aparatu stałego 1 łuk1 300 zł
Założenie aparatu stałego 2 łuki2 500 zł
Założenie aparatu stałego kosmetycznego 1 łuk1 800 zł
Założenie aparatu stałego kosmetycznego 2 łuki3 600 zł
Wizyta kontrolna przy 1 łuku150 zł
Wizyta kontrolna przy 2 łukach200 zł
Przyklejenie zamka80 zł
Zdjęcie aparatu i aparat retencyjny700 – 800 zł
Klejenie drutu retencyjnego całego100 – 200 zł
Płytka retencyjna 200 – 450 zł
Reteiner (za 1 ząb)30 zł
Kontrola retencji50 zł
Aparat ruchomy – płytka Schwarza550 – 650 zł
Aparat ruchomy – Klamta650 zł
Wizyta kontrolna przy aparacie ruchomym50 zł
Naprawa aparatu ruchomego100 – 150 zł
Aparat Stockfischa850 zł
Aparat blokowy550 zł
Aparat elastyczny800 zł
Aparat RME1 000 zł
Bihelix, Quadhelix550 zł
Doppelplatte900 zł
Wyciąg zewnątrzustny550 zł
Kapa200-250 zł
Lip Bumper500 zł
Maska twarzowa650 zł
Płyta relaksacyjna200 – 300 zł
Szyna miękka/twarda250 zł
Płyta przedsionkowa (z instruktażem)70 zł
Clear Aligner na 1 łuk zębowy600zł
Komputerowa analiza ortodontyczna300zł
IMPLANTOLOGIA
Konsultacja implantologiczna70 zł
Mikroimplanty stosowane do ustabilizowania protezy całkowitej 1 szt. (należy wszczepić przynajmniej 4 sztuki) – bez gwarancji1 000 zł
Wszczepienie implantu Adin*3 000 zł
Wszczepienie implantu Replace*3 500 zł
Wszczepienie implantu Ankylos (Denspley)*3 500 zł
Wszczepienie implantu Nobel Active*4 500 zł
Wszczepienie implantu Nobel Perfect*4 500 zł
Plastyka wyrostka zębodołowego 500 zł
Odbudowa pojedynczego ubytku kostnego podczas impantacji1 200 zł
Odbudowa pojedynczego ubytku kostnego 2 000 zł
Przeszczep kości (cena nie zawiera kosztu biomateriałów użytych do zabiegu)1 500 zł
Podniesienie dna zatoki szczękowej podczas implantacji3 000 zł
Podniesienie dna zatoki szczękowej 3 500 zł
Zastosowanie biomateriału do zabiegu1 000 – 2 000 zł
Zabieg umieszczenia abutment-ów (odsłonięcie implantów)200 – 350 zł
Korona standard2 500 zł
Korona ceramiczna3 000 zł
Korona pełnoceramiczna + łącznik ceramiczny3 500 zł

Nasza kadra


dr Agata Król


dr Aleksandra Kostrz

Lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą w zakresie stomatologii dziecięcej, zachowawczej i estetycznej. Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Stara się pogłębiać swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Największą satysfakcję sprawia jej leczenie dzieci . Wiedząc, jak ważne są dobre doświadczenia z dzieciństwa, stara się znaleźć indywidualne podejście do każdego z małych pacjentów. Stomatologia estetyczna zapewnia pacjentom satysfakcję z pięknych zębów zaraz po wstaniu z fotela. Obecnie na urlopie macierzyńskim :)


dr Aleksandra Szczypińska

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2011 roku na kierunku lekarsko- dentystycznym. W czasie studiów należała do Studenckiego Towarzystwa Naukowego oraz była współautorką prac wielokrotnie nagradzanych na konferencjach naukowych.W pracy najbardziej interesuje się stomatologią zachowawczą oraz endodoncją, z którą wiążę swoją przyszłość zawodową i w niej zamierza się doskonalić. Satysfakcję przynosi jej również praca z najmłodszymi pacjentami.


dr Barbara Lewińska-Śmiałek

Absolwentka kierunku lekarskiego i lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie praktyczne w zakresie chirurgii zdobywała pracując w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo -Twarzowej Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii WUM.Ukończyła liczne kursy medyczne zarówno w dziedzinie implantologii, chirurgii wyrostka zębodołowego oraz stomatologii zachowawczej.Swoją wiedzę pogłębiła również kończąc kursy dotyczące medycyny estetycznej (zastosowanie toksyny botulinowej i wypełniaczy). Ma szeroką wiedzę szczególnie w zakresie anatomii głowy i szyi, co zostało ugruntowane podczas pracy w charakterze doktoranta i nauczyciela anatomii w Zakładzie Anatomii Prawidłwej i Klinicznej WUM.Jest autorem licznych publikacji w fachowych krajowych i zagranicznych czasopismach branżowych.W pracy zawodowej kładzie nacisk na kompleksowe leczenie pacjenta. Oprócz leczenia zachowawczego i protetycznego w szczególności zajmuje się trudnymi ekstrakcjami zębów (również zębów mądrości), oraz leczeniem implantologicznym.


dr Beata Kucharska

Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej Oddziału Stomatologii I Wydziału Lekarskiego (1989). Lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą w zakresie stomatologii dziecięcej, zachowawczej i estetycznej. Z przychodnią jest związana od 2001 roku. Ciągle doskonali swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach. Miła i sympatyczna, z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.


dr Ilona Kasprzak


dr Jakub Sobański

Kierownik Przychodni. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie (1992). Specjalista I stopnia Stomatologii Ogólnej.Zajmuje się chirurgią stomatologiczną i protetyką. Od roku 2000 specjalizuje się w implantologii ( do dnia dzisiejszego wszczepił kilka tysięcy implantów ) stosuje wiodące systemy implantologiczne m.in. Nobel Biocare ,Dentsplay-Friadent ,Adin,Neoss,etc. Podejmuje się kompleksowych przebudów zwarcia prowadzących do rekonstrukcji funkcji i estetyki narządu żucia. Ukończył specjalistyczne Curriculum Implantologiczne na Uniwersytecie we Frankfurcie nad Menem. Bierze udział w licznych szkoleniach tematycznych w Polsce i zagranicą.


dr Jakub Wiśniewski

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Warszawie. Z Przychodnią Komplet jest związany od 2006 roku. Stomatologia jest Jego największą pasją. Jest częstym uczestnikiem szkoleń z najnowocześniejszych sposobów leczenia. Posiada aktualną wiedzę z wielu dziedzin, co pozwala na łączenie elementów stomatologii estetycznej, protetyki, endodoncji, implantologii, a także ortodoncji. Nadrzędnym celem jest dla Niego zdrowie i piękno uśmiechu, którego projekt i realizację doprowadza do perfekcji . Mistrz zabiegów wykonywanych w powiększeniu mikroskopu stomatologicznego, pozwalających uzyskiwać niezwykłą precyzję w codziennej pracy. Absolwent Studiów Podyplomowych z Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny Uniwersytetu Warszawskiego. Certyfikowany członek Digital Smile Design Team oraz Styleitaliano. „


dr Joanna Grzeszyk


dr Katarzyna Kornatowska

Absolwentka Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego (2001 r). Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dorosłych i dzieci.Nieustannie pogłębia swoją wiedzę na kursach , sympozjach i konferencjach naukowych. Z tą dziedziną stomatologii jaką jest ortodoncja wiąże swoje życie zawodowe. Sympatyczna,pogodna i życzliwa dla ludzi.


dr Krzysztof Lis

Ukończył Oddział Stomatologii I Wydziału Lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Od ukończenia studiów doskonali swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i sympozjach polskich a także zagranicznych. Specjalizuje się w estetycznej odbudowie zębów wykorzystując materiały najnowszej generacji. Dba o piękny uśmiech naszych pacjentów. Poza estetyką zajmuje się również chirurgią stomatologiczną, protetyką, leczeniem kanałowym z wykorzystaniem mikroskopu. Jest członkiem PTS (Polskie Towarzystwo Stomatologiczne), PTE (Polskie Towarzystwo Endodontyczne), PASE (Polska Akademia Stomatologii Estetycznej).


dr Magdalena Bryłka

Ma specjalizację z periodontologii, czyli dziedziny stomatologii dotyczącej chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej. Pomoże zatem Państwu w leczeniu paradontozy, aft, grzybic oraz innych stanów zapalnych jamy ustnej. Wykonuje zabiegii chirurgiczne w obrębie przyzębia. Zajmuje się także leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych. Interesuje się starym kinem, teatrem, językami obcymi – mówi po angielsku i francusku, uczy się włoskiego.


dr Magdalena Werner – Pietrzak

Absolwentka Akademi Medycznej we Wrocławiu (1994). W 1999 roku uzyskała I stopień specjalizacji z stomatologii ogólnej. W zakresie jej zainteresowan zawodowych znajduje się stomatologia zachowawcza, estetyczna i protetyka. Pogłębia wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach w zakresie stomatologii estetycznej. Jej zainteresowania to aktywny sport, teatr i dobra książka.


dr Marcin Sorbian

Ukończył Warszawaką Akademie Medyczną w 2000 roku. W trakcie swojej pracy zdobył wieloletnie doświadczenie w leczeniu dzieci. Zajmuje się także leczeniem zachowawczym łącznie z endodoncją osób dorosłych. W kręgu Jego zaintresowań jest podstawowy zakres chirurgii i protetyki.


dr Piotr Ratyński

Absolwent Warszawaskiej Akademii Medycznej, Oddziału Stomatologii I Wydziału Lekarskiego (1996) .Specjalista stomatologii ogólnej.Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dorosłych i dzieci.Sukcesy zawdzięcza ciągłemu doskonaleniu poprzez uczestnictwo w licznych kursach ,sympozjach i konferencjach naukowych dotyczących leczenia ortodontycznego i ortopedii szczękowo- twarzowej.Autor publikacji dotyczących leczenia interdyscyplinarnego i tłumaczenia podręcznika :”Ortodoncja i Ortopedia Szczękowo -Twarzowa dzisiaj „.Członek towarzystw naukowych.


dr Renata Szostek

W roku 1990 ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie otrzymując dyplom lekarza. W roku 1996 ukończyła studia na wydziale Stomatologii Warszawskiej Akademii Medycznej. Od 1997 roku wukonuje zawód lekarza Stomatologa. Interesuje się stomatologią estetyczną a zarazem zachowawczą ,protetyką i chirurgią.


dr Sylwia Miszczuk


Agnieszka Kulas

asystentka stomatologiczna


Anna Nowak

asystentka stomatologiczna


Elżbieta Ochenkowska

asystentka stomatologiczna


Joanna Krysztowska

asystentka stomatologiczna


Beata Andrzejczak

pracownik recepcji


Ewelina Kacprzyk

pracownik recepcji


Joanna Rolska

pracownik recepcji


Marzena Siepietowska

pracownik recepcji


Monika Ciastoń

kierownik administracyjny

Grafik

Lekarze PON. WT. SR. CZ. PI. SO.
 dr Ewa Kielan  08:00 – 13:30
15:00 – 17:30
 08:00 – 13:30
I wtorek m-ca
15:00 – 20:00
 15:00 – 20:00  08:00 – 13:30  09:00 – 14:00
co 2 tydzień
 dr Katarzyna Kornatowska  09:00 – 14:00
co 2 tydzień
 dr Beata Kucharska  08:00 – 13:30
I pon.m-ca
15:00 – 20:00
 08:00 – 13:30  15:00 – 20:00  09:00 – 14:00
co 2 tydzień
 dr Barbara Lewińska-Śmiałek  15:00 – 20:00  15:00 – 20:00  15:00 – 20:00
 dr Jakub Sobański  15:00 – 20:00  15:00 – 20:00
 dr Aleksandra Szczypińska  08:00 – 13:30  08:00 – 13:30  15:00 – 20:00  09:00 – 14:00
jedna sob.m-ca
 dr Joanna Grzeszyk  18:00 – 20:00  08:00 – 13:30  15:00 – 20:00  08:00 – 13:30  09:00 – 14:00
 dr Agata Król  08:00 – 13:30
dr Sylwia Miszczuk  08:00 – 13:30

 

Lekarze PON. WT. SR. CZ. PI. SO.
dr Magdalena Bryłka  08:00 – 13:30
co 2 tygodnie
 15:00 – 20:00
co 2 tygodnie
 15:00 – 20:00  09:00 – 14:00
dr Ilona Kasprzak  15:00 – 20:00
co 2 tydzień
 15:00 – 20:00
co 2 tydzień
dr Barbara Lewińska-Śmiałek  15:00 – 20:00
dr Krzysztof Lis  08:00 – 13:30  08:00 – 14:00  08:00 – 20:00  09:00 – 14:00
co 2 tydzień
dr Piotr Ratyński  14:00 – 20:00
co 2 tydzień
dr Jakub Sobański  08:00 – 13:30
dr Marcin Sorbian  15:00 – 20:00

15:00 – 20:00

co 2 tydzień

dr Aleksandra Szczypińska  15:00 – 20:00  08:00 – 13:30  09:00 – 14:00
jedna sob.m-ca
dr Magdalena Werner – Pietrzak  08:00 – 13:30  08:00 – 13:30  15:00 – 20:00  08:00 – 13:30
dr Jakub Wiśniewski  15:00 – 20:00  08:00 – 20:00  08:00 – 13:30
15:00 – 20:00
dr Joanna Grzeszyk  15:00 – 20:00
co 2 tydzień
 08:00 – 13:30
dr Renata Szostek  15:00 – 20:00
dr Agata Król  08:30 – 13:30
dr Sylwia Miszczuk  15:00 – 20:00  08:30 – 13:30

 

Certyfikaty

Rezerwacja wizyty

Pola oznaczone * są wymagane

Podaj cyfrę która jest wynikiem: